Kunnanhallitus

varapuheenjohtaja Kumpulainen Rita 1.6.2017 - 31.5.2021varajäsen Laine Sanna
jäsen Juopperi Raija 1.6.2017 - 31.5.2019varajäsen Alahuhtala Keijo
jäsen Etelä Jouko 1.6.2019 - 31.5.2021varajäsen Alahuhtala Keijo
  

Kunnanhallituksen jaosto

 
varapuheenjohtaja Kumpulainen Rita vara Juopperi Raija 1.6.2017 - 31.5.2019
 vara Etelä Jouko 1.6.2019 - 31.5.2021