Valiokunnat

Elinvoimavaliokunta

 
jäsen Laine Sannavara Marjamaa Kari
  

Yhteisöllisyysvaliokunta

 
jäsen Haapaniemi Jarmo 1.6.2019 - 31.5.2021 (pj. ko. ajalla)vara Toropainen Jani 1.6.2019 - 31.5.2021
jäsen Alahuhtala Keijovara Visuri Tarja

Palveluvaliokunta

 
jäsen Järvenpää Lassevara Laava Jere
  

Resurssivaliokunta

 

jäsen Kylmäluoma Kimmo

 

jäsen Etelä Jouko 1.6.2017 - 31.5.2019
jäsen Juopperi Raija 1.6.2019 - 31.5.2021

 

vara Salonperä Valto

 

vara Piippo Eija